Notice: mysqli_real_connect(): Setting mysql connection to use "grumstrolling.se.mysql.service.one.com" in /customers/3/1/e/grumstrolling.se/httpd.www/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775 Gårdagens styrelsemöte! « Grums Trollingklubb

Gårdagens styrelsemöte!

Publicerat februari 3, 2017

Igår var det ett styrelsemöte som berör klubbensframtid i allra högsta grad. Klubbens styrelse står inför ett stort generationsskifte. Det finns lediga positioner som måste fyllas. Känner du att du vill vara med och påverka klubbens framtid. Hur vi ska bidra till en förbättrad fiskevård, hur vår tävlingsverksamhet skall se ut i framtiden. Hör gärna av dig till valberedningen så de kan förbereda ett förslag.

Beslut om nya styrelsemedlemmar tas på det kommande årsmötet.

Valberedningen: 070-360 11 23

/Styrelsen